Kihlasõrmused

Kihlasõrmused kui staatuse näitajad. Kihlasõrmuste traditsioon sai alguse u. 13. sajandil Roomas, kui sealne paavst Innocentius III seadis sisse kohustusliku ooteperioodi kihluse ja abiellumise vahel. Andmaks ka teistele teada, et see naine või mees on „võetud“, hakatigi valmistama ja kandma sõrmuseid. Algselt oli tegemist lihtsate rauast rõngastega, mida aja edenedes ja uue traditsiooni juurdudes, hakati valmistama kullast. Teemandid kihlasõrmuse kaunistajana tulid palju hiljem. Esimese teadaoleva teemandiga kihlasõrmuse kinkis aastal 1477 oma pruudile Austria suurvürst Maximillian. Sealt alates muutusid need ka teiste aristokraatide seas populaarseks. Lihtinimesteni jõudsid teemantidega ehitud kihlasõrmused alles 1930ndatel aastatel. Just teemandi vastupandamatu sära ja tugevuse tõttu on need tänaseni jäänud armastatuimaks valikuks oma kihluse kinnitamisel. Erinevaid trende läbi sajandi vaata siit: https://www.youtube.com /watch?v=6uHTHC64G48

38 Toodet
Set Descending Direction
View as Grid List
Filter
38 Toodet
Set Descending Direction
View as Grid List

Kuidas valida ideaalset kihlasõrmust?

Kihlasõrmus on tähtis teeviit suhte arenedes. Kihlasõrmuse valimiseks pole õiget ega valet viisi ning erinevad inimesed jõuavad oma ideaalse valikuni ise teid pidi! Kindlasti tasub aga meeles pidada, et esmajoones peaks kuulama oma südame häält- on ju see viinud Teid oma kaaslase valikul praegusesse hetke, kus olete otsutanud just selle inimesega õnnelikult koos elu veeta. Kihlasõrmus peakski eelkõige peegeldama siirast soovi jagada oma hinge ja südant ning kandma kindlat veendumust, et olete enda kõrvale leidnud just selle ÕIGE. Palju õnne! Kui aga erinevad kihlasõrmused ajavad pea ringi käima ja valimine tundub siiski liiga keeruline, oleme oma professionaalsete nõuannetega alati valmis Teid aitama.

Kihlasõrmused ja teemandid

Teemant on kõige säravam ja hinnalisim vääriskivi, mille hindamisel lähtutakse kindlatest kriteeriumitest: https://www.youtube.com/watch?v=tXdPlZPI9qM Kõige ihaldatuimad on teemantidega kihlasõrmused. Teemandi väärtus seisneb kindlasti tema võrratus säras ja tugevuses aga kindlasti ka tekke keerukuses. On vaja rõhku väärtusega 45-60kbar, umbes 150 kilomeetrist sügavust ja 900-1300 C kuumust, et süsinikuaatomeist formeeruks teemant. Pikka aega peidavad nad end oma sünnikohas, Maa südames- võib minna miljoneid aastaid enne kui vulkaanipursked ning erosiooniprotsessid nad lõpuks maapinnale toovad. Alates vanast Kreekast on teemantidega ehteid peetud puhta armastuse sümboliks. Seega pole ka ime, et kihlasõrmused, mida kroonivad fantastiliselt kaunid teemandid, on alati hinnatud valik oma tunnete väljendamiseks.

Sidebar