Charlowe

Charlowe on eksklusiivsete ehete kaubamärk. Bränd ei ole väga vana, kuid tema juured ulatavad aastakümnete taha. Charlowe väärtusteks on põlvest-põlve pärandatud teadmised nii tootmisest, kvaliteedist kui ka kliendi suhetest. Klient on alati olnud austatud ja meie jaoks väga tähtsal kohal. Loovus disainimisel ja täpsus tootmisel on kandnud vilja. Ettevõte areneb pidevalt ning edu kasvab iga aastaga. Sellele aitab kaasa ka tööprotsessi lõputu lihvimine ja uute trendide järgimisega. Kõige suuremat rahulolu pakub mulle teadmine, et meie ehted toovad rõõmu iga kliendi ellu.

 

 

 

Riho Nõmmoja Charlowe asutaja ja ehete peameister

 

 

   

 

 

Traditsioonid aastast 1976

Aastal 1976, just sellel ajal kui Abba ja Queen olid oma populaarsuse tipul, hakkas Riho isa Karl kullassepana tööle. Riho õppis isa kõrvalt ametit juba lapsepõlves ning hiljem võttis üle isa asutatud ettevõtte. Meistri veri ulatub aga palju kaugemasse minevikku, nimelt olid ka Riho vanaisa ja vaarisa oma ala meistrid metalli ja puidu alal. Charlowe on isalt pojale pärandatud ehtekunsti meisterlikuse sümbol. Selle brändi taga seisavad aastakümnete pikkune töö ja püsivus ning kirg luua enneolematut ilu.

   

 

 

Tooted

Charlowe tooteprofiili kuuluvad väga erinevad kuld- ja hõbeehted, mis on kõrgekvaliteedilised ning valmistatud meie oma unikaalset disaini kasutades - kõik ehtemudelid on disaininud meister Riho. Tootesortimenti kuuluvad nii klassikalised ehted kui ka spetsiaalsed kollektsioonid ja klientide tellimustööd.

 

   

 

 

 

Tootmine

Kuigi Charlowe on eksklusiivsete ehete valmistaja, tegeleb ettevõte siiski tootmisega, mitte käsitööga. Igast ehtemudelist tehakse tiraaž, mõnest paarkümmend ja mõnest paarsada. Töötehnikat täiustatakse ja automatiseeritakse pidevalt, soetades ettevõttesse tänapäevaseid masinaid. Ettevõttes töötavat kullasepad on Riho meisterliku käe all välja õpetatud ning kõik väärismetalli tooted kannavad metroloogiakeskuse poolt väljastatud nimemärgist KN (Eestis) või RJ (Soomes).

   

 

 

Esindus

Charlowel on oma esinduskauplus Eesti suuruselt teises linnas, Tartus. Samuti müüakse Charlowe ehteid üle kogu Eesti ja üle 50 müügipunkti Soomes.

 

 

Kui sõnadest jääb puudu, räägivad ehted edasi.

Sidebar