Hõbekett

Hõbekett oma põhjamaise valge säraga on suurepärane valik neile, kes kulda ei armasta või soovivad sellele vaheldust. Kõige suurem pluss hõbekettide eelistamiseks on nende oluliselt soodsam hind. Lisaks on nende valik kaubanduses väga lai ja mitmekülgne ning kindlasti leidub igaühele just talle meeldiv kee. Hõbedatoonile lisaks on saadaval ka ülekullatud kette, mis on kullaarmastajatele rahakotisõbralikumaks alternatiiviks. Tegemist on siis hõbekettidega, mille pinnale on kantud õhuke kiht kulda. Välisel vaatlusel on võimatu vahet teha, kas tegemist on kulla või hõbedaga ning oma ehte eest hästi hoolt kandes, rõõmustab see sind pikka aega. Vajadusel saab seda lasta ka uuesti üle kullata.

140 Toodet
Set Descending Direction
View as Grid List
Filter
140 Toodet
Set Descending Direction
View as Grid List

Hõbekett on ideaalne kingitus!

Vaevate pead, mida kinkida oma lähedasele? Tahaksite kinkida midagi ilusat ja säravat? Meil on sulle suurepärane lahendus- hõbekett. See on üsna universaalne kingitus, kuna selle puhul ei pea teadma kandja suurust nagu sõrmuste puhul või kinnituse eelistust nagu kõrvarõngaste puhul. Tuleks lihtsalt mõelda kandja stiilile ja pikkusele- kas kett peaks jääma hästi kaela ligi(choker tüüpi hõbeketid) või ulatuma pikemalt riiete peale? Kas soovite õrna ja peenikest minimalistlikku ketti või hoopis huvitavamate lülidega laiemat kaelaehet? Juhul kui on soov juurde lisada ka ripats, peakski pigem alustama selle valimisega ja alles siis sobiva keti juurde vaatama. Sellisel moel on kindel, et kett on paraja suurusega valitud ripatsi aasa jaoks ja ka hõbeda toon on mõlemal ehtel sarnane.

Hõbeketid ja nendega seotud uskumused.

Hõbeketid on juba palju sajandeid kaunistanud nii meeste kui ka naiste kaelu. Enne väärismetallide avastamist olid kaelaehetena kasutuses igasugustest looma ja linnu luudest, hammastest, sulgedest, puidust, kividest ja seemnetest valmistatud keed. Algselt kanti neid rohkem seetõttu, et usuti neil olevat erinevaid võimeid- loomadetaili kandes saab sellega kaasa ka looma väe, puit ja kivi annavad jõu ning kaitse, taimede seemned aga viljakust ja head saaki. Ka hõbedale omistatakse tervendavaid võimeid ning usutakse selle kurjust peletavasse jõusse. Hõbekee moodustab kandja kaela ümber nö. katkematu ringi, kust uskumuse kohaselt kuri läbi ei pääse. Olgu nende uskumustega kuidas on, fakt on aga see, et kaunis hõbekett rõõmustab kindlasti selle kandjat ja on suurepäraseks täienduseks igale riietusstiilile.

Sidebar